SOM KRISTÍNA HALAJOVÁ

Vaša osobná kozmetička

„Najväčším zo všetkých majetkov je krása ženy.“ Tento citát povedal kedysi Friedrich Schiller,  nemecký básnik, filozof, historik a dramatik. Keď som začínala pracovať v oblasti kozmetiky, uvedomila som si t isté. Pochopila som, že v mojich rukách bude to najvzácnejšie – vaša krása a z istého hľadiska aj zdravie. Od začiatku som sa preto vzdelávala na školeniach, kurzoch a získavala skúsenosti od najlepších kozmetičiek. Tiež sme investovali do profesionálneho vybavenia, všetko preto, aby ste v našom salóne dostali najlepšie kozmetické služby.

Pomôžem vám udržať krásnu a zdravú pleť. Hĺbkové čistenie pleti, masáž tváre, ozonizér na pleť, diamantovú mikrodermabráziu využijeme na maximum. Trápi vás celulitída a problémové partie, ktoré chcete zoštíhliť? Vyskúšame maderoterapiu. V Banskej Bystrici ju nájdete len u nás. Nalíčim vás aj na rôzne spoločenské udalosti, ovládam klasickú či japonskú manikúru a nechty nalakujem gél lakom.

Povedzte mi, čo chcete dosiahnuť, aký máte cieľ, a spoločne vyberieme procedúry, ktoré nás k nemu privedú. S vašou dôverou a mojimi skúsenosťami v oblasti kozmetiky vašu krásu – najväčší majetok zveľadíme.
Kozmetička Kristína Halajová

Diamantová mikrodermabrázia

Táto najcielenejšia a najefektívnejšia forma povrchového peelingu je profesionálna liečba rôznych druhov nedokonalostí kože a patrí medzi najpopulárnejšie neinvazívne bezbolestné tvárové ošetrenia.

Chcem vedieť viac
Kozmetické ošetrenie pleti ozonizérom

Ozonizér na pleť

Patrí medzi najúčinnejšie biostimulačné spôsoby ako pomôcť pleti s rozšírenými pórmi, mastnej pleti s reguláciou tvorby mazu, aknóznej pleti na zmiernenie akné, a suchej – ochabnutej či starnúcej pokožke s revitalizáciou.
Masáž tváre a dekoltu

Masáž tváre a dekoltu

Masáž má relaxačné účinky, prebúdza lymfatický systém k aktívnej činnosti, uvoľňuje svaly, zlepšuje krvný obeh a pružnosť svalov.
Kozmetika - maderoterapia

Maderoterapia – anticelulitídna a zoštíhľujúca terapia

Vyhrajte boj s celulitídou a objednajte sa na maderoterapiu. Je to 100% prírodná, neinvazívna metóda s minimom kontraindikácií.
Kozmetické ošetrenie pleti

Ošetrenie pleti

Zachovať si krásnu a zdravú pleť vyžaduje pravidelnú starostlivosť a čistenie. Vysvetlíme vám, prečo je práve hĺbkové čistenie v našom salóne pre vašu pokožku tou najlepšou voľbou.